U organizaciji Sportske zajednice Grada Rovinja-Rovigno i gradskog Savjeta mladih, u ponedjeljak, 7. studenog, s početkom u 18 sati, održat će se panel rasprava “Sportski talent kod mladih sportaša/sportašica – ostati ili otići?”.
Na raspravi u Velikoj dvorani Doma kulture u Rovinju sudjelovat će istaknuti rovinjski treneri i sportaši, kao i gost, Hrvoje Horvat, izbornik Hrvatske rukometne reprezentacije.
Sudionici će govoriti o svojim sportskim iskustvima, te istovremeno pokušati odgovoriti na pitanje je li bolje za sportski razvoj mladog i talentiranog sportaša/sportašice ostati u matičnoj sredini ili otići, odnosno prihvatiti poziv kluba u većoj sredini?
Na panel raspravu svi su dobrodošli, od sportaša i njihovih roditelja, do prijatelja sporta i zainteresiranih za navedenu tematiku.