U Sali za sastanke Gradske uprave gradonačelnik Grada Rovinja-Rovigno Emil Nimčević upriličio je danas prijem za članove Sportsko-ribolovnog kluba „Meduza“ Viktora Švića, Gabriela Cherina i Luku Brnobića, koji su na Krku osvojili naslov državnih prvaka Hrvatske u kategoriji U-21 u ribolovu iz usidrene brodice.
Uz mlade sportaše, prijemu su prisustvovali predsjednik kluba David Pinezić, trener Radomir Orešćanin te tajnik Sportske zajednice Grada Rovinja-Rovigno Roberto Krevatin.
Gradonačelnik Nimčević uputio je iskrene čestitke mladim prvacima, njihovom treneru i cijelom klubu, istaknuvši kako je riječ o iznimnom rezultatu koji potvrđuje talent, predanost i kontinuirani rad mladih sportaša.
Posebno je pohvalio rad SRK-a „Meduza“, koji iz godine u godinu okuplja sve veći broj djece i mladih te veliku pažnju posvećuje upravo radu s najmlađim članovima. Naglasio je kako takav pristup ima posebnu vrijednost jer mladima, osim sportskih znanja i vještina, prenosi disciplinu, odgovornost, zajedništvo i ljubav prema moru.
Osvajanje naslova državnih prvaka još je jedna potvrda kvalitetnog rada kluba i važnosti ulaganja u mlađe kategorije, a gradonačelnik je mladim sportašima poželio mnogo uspjeha na budućim natjecanjima te nastavak jednako predanog rada.