Kontakti

Djelatnici ureda Gradskog vijeća i Gradonačelnika

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Marko Paliaga Gradonačelnik 052/805-205 gradonacelnik@rovinj-rovigno.hr
2 Marino Budicin Zamjenik gradonačelnika 052/805-206 marino.budicin@rovinj-rovigno.hr
3 Maria Črnac Rocco Pročelnica Ureda Gradskog vijeća i Gradonačelnika 052/805-230 maria.crnac.rocco@rovinj-rovigno.hr
4 Mojmir Pavić Pomoćnik pročelnice Ureda 052/805-210 mojmir.pavic@rovinj-rovigno.hr
5 Toni Cerin Voditelj Odsjeka za lokalnu samoupravu i opće poslove 052/805-225 toni.cerin@rovinj-rovigno.hr
6 Randi Hrelja Voditelj Odsjeka za informatičke poslove i kompjuterizaciju 052/805-244 randi.hrelja@rovinj-rovigno.hr
7 Jadranka Radetić Voditelj Odsjeka za protokolarne poslove i informiranje 052/805-205 tajnica@rovinj-rovigno.hr
8 Verena Sošić Cerin Viša stručna suradnica–prevoditeljica 052/805-273 verena.sosic.cerin@rovinj-rovigno.hr
9 Ines Herak Administrativna tajnica u odsjeku za protokolarne poslove i informiranje 052/805-202 ines.herak@rovinj-rovigno.hr
10 Dean Herak Vozač službenog automobila 052/805-205
11 Ljiljana Verebeš Spremačica 052/805-200
12 Nataša Črnac Spremačica 052/805-200
13 Vlatka Jurički Spremačica 052/805-200
14 Deana Jelušić Spremačica 052/805-200
15 Dorijan Uležić Portir-telefonista 052/805-200
16 Sanja Hrelja Referent za kadrovske poslove i arhivu 052/805-260 pisarnica@rovinj-rovigno.hr

Djelatnici Upravnog odjela za društvene djelatnosti

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Edita Sošić Blažević Pročelnica 052/805-234 edita.sosic.blazevic@rovinj-rovigno.hr
2 Dragan Poropat Voditelj Odsjeka za sport, socijalnu skrb, vatrogastvo i civilno društvo 052/805-266 dragan.poropat@rovinj-rovigno.hr
3 Mihovil Modrić Viši stručni suradnik za pravne poslove 052/ 805-255 mihovil.modric@rovinj-rovigno.hr
4 Dean Cvitić Voditelj Odsjeka za predškolstvo, školstvo, kulturu i tehničku kulturu 052/805-251 dean.cvitic@rovinj-rovigno.hr
5 Patrizia Poretti Viša stručna suradnica 052/805-277 patrizia.poretti@rovinj-rovigno.hr
6 Nasta Lambaša Stručna suradnica 052/805-253 nasta.lambasa@rovinj-rovigno.hr
7 Natalia Martinčić Stručna suradnica 052/805-277 natalia.martincic@rovinj-rovigno.hr
8 Sanja Radić Ostojić Referent u Odsjeku za sport, socijalnu skrb, vatrogastvo i civilno društvo 052/805-241 sanja.radic.ostojic@rovinj-rovigno.hr

Djelatnici Upravnog odjela za financije, proračun i naplatu prihoda

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Iva Vuljan Apollonio Pročelnica 052/805-270 iva.vuljan.apollonio@rovinj-rovigno.hr
2 Denis Puhar Voditelj odsjeka za financije i proračun 052/805-219 denis.puhar@rovinj-rovigno.hr
3 Edina Rocco Viša stručna suradnica za proračun i računovodstvo 052/805-219 edina.revelante@rovinj-rovigno.hr
4 Sanja Cerin Žagrić Viša stručna suradnica za proračun i računovodstvo 052/805-222 sanja.cerin.zagric@rovinj-rovigno.hr
5 Žan Sošić Viši stručni suradnik za proračun i računovodstvo 052/805-222 zan.sosic@rovinj-rovigno.hr
6 Vilma Janko Voditeljica pododsjeka za obračun i likvidaturu 052/805-227 vilma.janko@rovinj-rovigno.hr
7 Sara Ottochian Vitasović Viši referent za proračun i računovodstvo 052/805-227
8 Anuca Gerga Računovodstvena referentica 052/805-227 anuca.gerga@rovinj-rovigno.hr
9 Daria Bilajac Viša stručna suradnica za naplatu prihoda 052/805-225 daria.bilajac@rovinj-rovigno.hr
10 Jelena Kercan Viša stručna suradnica za naplatu prihoda 052/805-225 jelena.kercan@rovinj-rovigno.hr
11 Carmen Krančić Viša referentica 052/805-222 carmen.krancic@rovinj-rovigno.hr

Djelatnici Upravnog odjela za prostorno planiranje, zaštitu okoliša i izdavanje akata

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Ivan Begić Pročelnik 052/805-217 ivan.begic@rovinj-rovigno.hr
2 Stanislava Martinis Voditeljica Odsjeka za prostorno planiranje i zaštitu okoliša 052/805-250 stanislava.martinis@rovinj-rovigno.hr
3 Galena Grohovac Savjetnica za prostorno planiranje 052/805-250 galena.grohovac@rovinj-rovigno.hr
4 Dragana Marinić Viša stručna suradnica za prostorno planiranje i zaštitu okoliša 052/805-250 dragana.marinic@rovinj-rovigno.hr
5 Massimo Sapač Viši stručni suradnik za prostorno planiranje i zaštitu okoliša 052/805-256 massimo.sapac@rovinj-rovigno.hr
6 Ivana Matijević Horvat Savjetnica za izdavanje akata 052/805-208 ivana.matijevic.horvat@rovinj-rovigno.hr
7 Jasmina Orbanić Žufić Savjetnica za izdavanje akata 052/805-269 jasmina.orbanic.zufic@rovinj-rovigno.hr
8 Olga Brana Tesar Viša stručna suradnica za izdavanje akata 052/805-267 olga.brana.tesar@rovinj-rovigno.hr
9 Klaudija Kuhar Viša stručna suradnica za izdavanje akata 052/805-256 klaudija.kuhar@rovinj-rovigno.hr
10 Loreta Rodinis Viša stručna suradnica za pravne poslove 052/805-263 loreta.rodinis@rovinj-rovigno.hr
11 Tanja Etinger Administrativna tajnica 052/805-243 tanja.etinger@rovinj-rovigno.hr
12 Senada Sejfo Viša stručna suradnica za izdavanje akata 052/805-272 senada.sejfo@rovinj-rovigno.hr
13 Vera Brumnić Stručna suradnica za izdavanje akata vezanih za gradnju 052/805-269 vera.brumnic@rovinj-rovigno.hr
14 Katarina Miljanović Stručna suradnica za izdavanje akata vezanih za gradnju 052/805-267 katarina.miljanovic@rovinj-rovigno.hr

Djelatnici Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo i izgradnju

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Tanja Mišeta Pročelnica 052/805-214 tanja.miseta@rovinj-rovigno.hr
2 Ermanno Turcinovich Voditelj Odsjeka za izgradnju i održavanje objekata 052/805-261 ermanno.turcinovich@rovinj-rovigno.hr
3 Senka Obšivač Voditeljica Pododsjeka za izgradnju 052/805-221 senka.obsivac@rovinj-rovigno.hr
4 Suzana Gjurić Stručna suradnica za izgradnju i održavanje objekata 052/805-261 suzana.gjuric@rovinj-rovigno.hr
5 Renata Maretić Juran Referentica za pomoćne i tehničke poslove 052/805-221 renata.maretic.juran@rovinj-rovigno.hr
6 Martina Medica Viša stručna suradnica za tehničke poslove i projekte 052/805-263 martina.medica@rovinj-rovigno.hr
7 Elvis Prenc Voditelj Odsjeka za komunalno i prometno redarstvo 052/805-223 elvis.prenc@rovinj-rovigno.hr
8 Ana Benčić Referentica za administrativnu potporu komunalnog redarstva 052/805-223 ana.bencic@rovinj-rovigno.hr
9 Boris Juričić Referent – komunalni redar 052/805-223 redari@rovinj-rovigno.hr
10 Loran Bačac Referent – komunalni redar 052/805-223 redari@rovinj-rovigno.hr
11 Roberto Sapač Referent – prometni redar 052/805-220 prometno.redarstvo@rovinj-rovigno.hr
12 Marko Višković Referent – prometni redar 052/805-220 prometno.redarstvo@rovinj-rovigno.hr
13 Valter Ružić Referent za tehničke poslove i komunalno redarstvo 052/805-223 redari@rovinj-rovigno.hr
14 Ando Saina Voditelj Odsjeka za komunalno gospodarstvo 052/805-212 ando.saina@rovinj-rovigno.hr
15 Kristina Tiani Viši stručna suradnica za komunalne djelatnosti 052/805-212 kristina.tiani@rovinj-rovigno.hr
16 Ksenija Jeromela Žibert Viša stručna suradnica za utvrđivanje komunalnih prihoda 052/805-212 ksenija.jeromela.zibert@rovinj-rovigno.hr
17 Martina Matohanca Referentica za utvrđivanje komunalnih prihoda 052/805-212 martina.matohanca@rovinj-rovigno.hr

Djelatnici Upravnog odjela za upravljanje imovinom

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Mirjana Bratulić Pročelnica 052/805-259 mirjana.bratulic@rovinj-rovigno.hr
2 Irena Gržina Administrativna tajnica 052/805-209 irena.grzina@rovinj-rovigno.hr
3 Nataša Poropat Paliaga Voditelj Odsjeka za upravljanje imovinom 052/805-264 natasa.poropat.paliaga@rovinj-rovigno.hr
4 Tanja Laginja Viša stručna suradnica za pravne poslove 052/805-264 tanja.laginja@rovinj-rovigno.hr
5 Antonija Trojanović Viša stručna suradnica za poljoprivredno zemljište u odsjeku za upravljanje imovinom 052/805-237 antonija.trojanovic@rovinj-rovigno.hr
6 Tina Šumberac Viša stručna suradnica za geodetske poslove 052/805-237 tina.sumberac@rovinj-rovigno.hr
7 Ivan Žagar Viši stručni suradnik za pravne poslove 052/805-215 ivan.zagar@rovinj-rovigno.hr
8 Feručo Kresina Referent za imovinsko-pravne poslove 052/805-215 ferucio.kresina@rovinj-rovigno.hr
9 Sandra Sošić Pivac Viša savjetnica za pravne poslove 052/805-275 sandra.sosic.pivac@rovinj-rovigno.hr

Upravni odjel za gospodarstvo, javnu nabavu i europske fondove

Rbr. Ime i prezime Naziv radnog mjesta Telefonski broj E-mail
1 Martina Čekić Hek Pročelnica 805-226 martina.cekic.hek@rovinj-rovigno.hr
2 Robert Lešić Savjetnik za gospodarstvo i europske fondove 805-216 robert.lesic@rovinj-rovigno.hr
3 Ana Karlaš Viša stručna suradnica za gospodarstvo i europske fondove 805-216 ana.karlas@rovinj-rovigno.hr
4 Dilva Vujičić Viša stručna suradnica za gospodarstvo i europske fondove 805-263 dilva.vujicic@pu.t-com.hr